Fermentinės mitybos ir dvasinių praktikų seminaras

„Kurk save ir savo gyvenimą“

Fermentinė mityba

Vasario 3d. 11-17val.

Klaipėda klubas „Dabartis“

Naujoji uosto g. 3

 

11.00. Fermentinių kokteilių su raugintais vaisiais ir žolėmis gamyba, ragavimas.

Meditatyvaus judesio pamokos. Energijos ir dvasios būsenų pajauta ir valdymas judesyje: jogoje, ci-gun‘e, šokyje, masaže, kvėpavime. Muzikos, spalvų ir aromo terapija giliems jausmams ir meditatyvioms būsenom patirti.

13.30. Paskaita „Fermentinės mitybos nauda sveikatai“.

Pietūs: įvairių raugintų daržovių sriuba, juoda duonos rauginimas ir skanavimas (rauginimas pieno rūgščių bakterijų pagrindu), užtepėlė iš raugintų žolių ir sėklų gaminimas ir skanavimas.

Dvasia kvėpavime. Meditatyvus būsenų rebefingas – sąmoningumui ir vidinių pojūčių lavinimui.

Meditatyvių masažų praktikumas. Meditatyvus masažas “Budos pėda“. Atliekamas meditatyvioje būsenoje, sukuriant palaimą pėdose ir mindoma gulintį žmogų. Tai vienas iš labiausiai atpalaiduojančių masažų, šalinantis įtampą kūne ir gerinantis viso kūno kraujotaką ir limfotaką. „Šventų delnų“ meditatyvus masažas – giliems pojūčiams pačiam patirti ir perduoti kitam žmogui.

16.30. Fermentas kepenų funkcijai aktyvinti (gamyba, ragavimas). Raugintas sveikas ir saldus desertas.

Seminaro kaina tik 25 eurai. Porai po 20 eurų. Būtina išankstinė registracija telefonu 867665551, siūsti žinelę su žodeliu dalyvausiu.

Nuo 1980 metų pradžios pradėjau domėtis joga, ci-gun‘u. 1992 metais įkūriau klubą „Kelias į save“. Tais pačiais metais pradėjau vesti būsenų jogą, ci-gun‘ą, meditacijas, meditatyvų kvėpavimą, meditatyvius masažus. Nuo 1994 metų vedu paskaitas apie vidinį tobulėjimą, muzikos, spalvų, aromoterapijos poveikį gilesniems jausmams lavinti . Nuo 1995 metų pradėjau vesti su džok terapiją.  2009 metais pradėjau vesti paskaitas apie rauginimą ir fermentaciją. Stengiuosi žmogui padėti pasitelkdamas įvairias efektyvias sveikatos, fizinio ir dvasinio tobulėjimo sistemas.  Nes mano požiūriu priėjimas prie žmogaus sveikatos, kūno ir dvasios problemų turi būti visuminis arba holistinis. Įvairių praktikų visuma, papildanti viena kitą, duoda žmogui geriausią rezultatą. Išleidau 8 knygas apie su džok terapiją. Nuo 2000m. keliauju po Lietuvos miestus ir vedu įvairias asmens tobulėjimo ir sveikatingumo paskaitas bei seminarus.

 

Meridianinės  būsenų jogos, ci-gun, meditatyvaus kvėpavimo,

rebefingo, meditacijų, masažų praktiniai užsiėmimai

Klaipėda Žvejų gt.12

Įėjimas pro gintaro parduotuvę „Autentika“ laiptais aukštyn ir į III aukštą

Užsiėmimai vyksta antradieniais

Užsiėmimo kaina 8 eurai


*2017m Lapkričio 14d., Gruodžio 12d.

2018m Sausio 23d., Vasario 20d., Kovo 20d., Balandžio 17d.


Tian Šan praktinė astrologija. 12 energijų darnos ratas. Energijos ir dvasios būsenų pojūčių pajauta ir valdymas įvairiose praktikose. Meridianinė būsenų joga, ci-gun, būsenų kvėpavimas, statinės ir dinaminės meditacijos, meditatyvūs šokiai, būsenų masažai. Meridianinių taškų veikimas. Vidaus organų treniruotė.  Muzikos, spalvų, aromo terapija – meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Įvairių praktikų derinimas padeda giliau pasinerti į vidinius pojūčius ir lavina meditatyvumą. Užsiėmimo trukmė apie 2.5val.

 

*2017m. Lapkričio 21d., Gruodžio 19d.,

2018m. Sausio 30d., Vasario 27d., Kovo 27d., Balandžio 24d.


Gilaus atsipalaidavimo, pasinėrimo, joga nidra praktikos. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Užsiėmimo trukmė apie 30min.

Jan energijų ir būsenų praktikos. Meridianinė būsenų joga, ci-gun, būsenų kvėpavimas, statinės ir dinaminės meditacijos, energinis jan masažas. Muzikos, spalvų, aromo terapija – jan meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Užsiėmimo trukmė apie 45min.

Būsenų rebefingas (1val.15min).

 

*2017m. Lapkričio 28d.,

2018m. Sausio 9d., Vasario6d., Kovo 6d., Balandžio 3d., Gegužės 1d.

Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Užsiėmimo trukmė apie 30min.

Jan energijų ir būsenų praktikos.. Meridianinė būsenų joga, ci-gun, būsenų kvėpavimas, statinės ir dinaminės meditacijos, energinis jan masažas. Muzikos, spalvų, aromo terapija – jan meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Užsiėmimo trukmė apie 45min.

Meditatyvių masažų praktikumas. Meditatyvus masažas “Budos pėda“. Atliekamas meditatyvioje būsenoje, sukuriant palaimą pėdose  ir mindoma gulintį žmogų. Tai vienas iš labiausiai atpalaiduojančių masažų, šalinantis įtampą kūne ir gerinantis viso kūno kraujotaką ir limfotaką. „Šventų delnų“  meditatyvus masažas –giliems pojūčiams pačiam patirti ir perduoti kitam žmogui.

 

*2017m. Gruodžio 5d.,

2018m. Sausio16d.,Vasario 13d., Kovo 13d., Balandžio 10d., Gegužės 8d.


Gilaus atsipalaidavimo, pasinėrimo, joga nidra praktikos. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Užsiėmimo trukmė apie 30min.

Jan energijų ir būsenų praktikos.. Jan būsenų joga, ci-gun, jan kvėpavimas, jan statinės ir dinaminės meditacijos, energinis jan masažas. Muzikos, spalvų, aromo terapija – jan meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Užsiėmimo trukmė apie 60min.

In energijų ir būsenų praktikos.. Švelnumo, meilės, palaimos, ramybės joga, ci-gun, kvėpavimas, meditacijos, masažai. Muzikos, spalvų, aromo terapija – in meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Užsiėmimo trukmė apie 45min.

 

Platesni užsiėmimų aprašymai

 

Tian Šan praktinė astrologija. 12 energijų darnos ratas. Meridianų energijos ir būsenų savidiagnostika. Energijos ir dvasios būsenų darnos ratas. Kokių energijų ir dvasios būsenų pojūčių trūksta mano gyvenimo darnai. Mūsų kūne yra 12 energijų, kurias kinai senovėje pavadino meridianais. Yra 12 zodiako ženklų ir 12 meridianų. Meridianai tai šventos srovės, kurios teka mūsų kūne. Aktyvinant meridianų sroves mes galime išgyventi gilius, meditatyvius dvasios būsenų pojūčius. Kadangi yra 12 meridianų, tai kiekvieno meridiano dvasios būsenų pojūčiai yra skirtingi. Kiekvienas meridianas lavinant skleidžia vis kitokią dvasios būsenų potyrį. Šiuo nauju jausmu, meditatyviai ir su palaima, galima užpildyti visą savo kūną. Dvasia ir energija tampa kaip instrumentas. Praktikuodami dvasios būsenų jogą, ci-gun‘ą, meditacijas, kvėpavimą, šokį, darydami masažą, galite sąmoningai išgyventi įvairius dvasios būsenų atspalvius. Praktikos vyks šviečiant įvairių spalvų stendui, skambant meditatyviai muzikai ir kvėpuojant įvairiais eteriniais aliejais. Muzikiniai kūriniai, spalvų gama, eterinių aliejų aromatas turi vienas kitam neprieštarauti, bei sukurti vieningą potyrių gamą, kad žmogus išgyventų gilias meditatyvias būsenas.

 

Meridianinių taškų veikimas. Emocinis, dvasinis, energetinis, fiziologinis taškų poveikis. Vidaus organų funkcijos reguliavimas meridianiniais taškais.

 

Vidaus organų treniruotė. „Či“ gyvybinės energijos ir dvasios būsenų pajauta ir valdymas vidaus organuose. Sąmoningas vidaus organų sveikatinimas, gyvybinės energijos ir dvasios būsenų pagalba.

 

Atliepio lavinimas. Išorinio II kūno lavinimas. Dvasios pojūčių lavinimas ryšiui su gamta, aplinka atkurti.

 

Dvasios būsenų rebefingas. Kvėpavimo praktikumas. Meditatyvus kvėpavimas. Dėmesingumas ir dvasios būsenų išgyvenimas kvėpavime mus įveda į meditacinę būseną.  Meditacija – tai tiltas į mūsų dvasią. Meditatyviai kvėpuojant galima išgyventi įvairias būsenas: stebėjimą, buvimą, skaidrą, šviesą, lengvumą,  laimę, skrydį, meilę, pasitikėjimą, jėgą, gerumą, ramybę, palaimą, ir t.t. Būsenų rebefinge išgyvenate begalę dvasios būsenų potyrių. Taip kvėpavimu plečiame savo dvasios pojūčių skalę. Gilūs potyriai keičia mūsų požiūrį, elgesį ir mūsų gyvenimą.

 

Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.


Psichikos, šviesių emocijų ir meditatyvumo lavinimui

 

Muzikos terapija. Susipažinsite su pagrindiniais muzikos terapijos principais, kaip parinkti muziką meditacijai. Kaip parinkti muziką, kad ji gydytų ir praplėstų žmogaus charakterį ir dvasią. Muzika atleidimui, atsipalaidavimui, meilei, ramybei, švelnumui, skrydžiui, šviesai, džiaugsmui, laimei ir kitoms būsenoms patirti, nusineš jus į nuostabų skambantį būsenų pasaulį.

Spalvų terapija. Spalvų dvasia. Mokysimės pajausti spalvas, pasinerti į jas, tapti spalvomis ir pajausti jų skleidžiamą dvasią.

Aromoterapija - psichikos ir šviesių emocijų ir meditatyvumo lavinimui. Įvairių eterinių aliejų skleidžiama dvasia. Skirtingų eterinių aliejų poveikis gielsniems jausmams.

     Copyright 2008 Joga.
Visos teisės saugomos