Laikinoji sostinė 2005m

ASTIKRATYTI LIGŲ PADEDA PĖDŲ IR RANKŲ MASAŽAS

  

                                       Organizmas tvarkosi pats

             Vienos minutės pakanka sustabdyti kraujavimui, per 1,5 – 2,5 valandos išgydo migreną, per mėnesį išnyksta hemorojus, o sutrūkinėjusi kulnų oda po trijų savaičių tampa švelni kaip kūdikio. Neįtikėtina? Tačiau tokių rezultatų ,,Laikinosios sostinės“ kalbinti kauniečiai teigė pasiekę, taikydami ,,su džok“ – korėjietišką taškinį masažą.

            Korėjiečių kalba ,,su“ reiškia plaštaka, ,,džok“ – pėda. Jei kokiame nors organe ar kūno dalyje atsiranda sutrikimų, juos atitinkantys taškai delnuose ir pėdose tampa skaudūs. Spaudžiant šiuos taškus pirštais ar specialiais instrumentais (diagnostinė lazdelė, metaliniu žiedu, nefritiniu rutuliuku, pipiriniais pleistrais) į pažeistą kūno dalį ar organą sunčiama elektromagnetinė banga. Tai įjungiamas organizmo savireguliavimo mechanizmas.

            Spaudžiant skaudamus taškus, poveikis jaučiamas iškarto, po kelių minučių, o kartais ir po kelių sekundžių. Vadinamoji neakademinė medicina turi šalininkų ir priešininkų, tačiau bet kuriuo atveju tenka pripažinti, kad susidomėjimas rytų gydymo ir ligų profilaktikos būdais neslūgsta.

 

                                            Masažuoti galima visur

Jei liga įsisenėjusi, taškus stimuliuoti reikės keletą mėnesių, pusmetį ar dar ilgiau. ,,Šie taškai tampa skaudūs dar prieš atsirandant ligai. Veikdami juos galime pašalinti būsimas sveikatos problemas, todėl ,,su džok“ gali būti ir profilaktikos priemonė“, - tvirtino korėjietiško masažo paskaitos kiekvieną savaitę Kaune skaitantis Arūnas Jonuškis.

            12 metų į ,,su džok“ paslaptis besigilinantis 38 metų vyriškis sako, kad savimasažą gali išbandyti kiekvienas: stimuliuoti taškus galima žiūrint televizorių, važiuojant autobusu, einant gatve, per paskaitas ar net darbo metu. Jei spausite ne tą tašką, poveikis tiesiog nesukels efekto.  Apsirikti ieškant taškų taip pat neįmanoma.

 

                                          Numalšino stuburo skausmus

            ,,Jeigu skauda spaudžiamą tašką, vadinasi, problema yra, jeigu ne – esate sveikas“, - konstatavo A.Jonuškis. Kaunietė Angelė Plukienė jau seniai skundėsi stipriais stuburo skausmais, atsiradusiais po gydymo.

,,Negalėdavau net į maršrutinį taksi įlipti nepasilaikydama“, - prisiminė moteris. Gydytojų patarimai A.Plukienei mažai gelbėjo. Susidomėjusi ,,su džok“, lektoriaus  A.Jonuškio padedama A.Plukienė atrado skaudamus taškus kuriuos stengėsi kuo dažniau masažuoti. ,,Bedžiau akupunktūrines adatėles, masažavau diagnostine lazdele, specialiais nefrito rutuliais. Turėdama laiko masažuodavau ir kojas “, - pasakojo moteris. Kad visiškai pasveiktų, tokias procedūras teks daryti pusę ar net visus metus, tačiau stipraus stuburo skausmo moteris jau atsikratė.

  

                                                Išsigydė akis ir migreną

            Perštinčios, tarsi smėlio pripiltos akys ir migrena – taip pat jau praeityje. Dažnai gydytojų duris varsčiusi A.Plukienei medikai diagnozavo akių išdžiūvimą. Tačiau išrašyti akių lašai reikiamo poveikio nepadarė. Nusibodo sėdėti eilėje ir laukti, kol išrašys vaistų, kurie vėl nepadės“, - kalbėjo kaunietė.A.Jonuškis moteriai parodė taškus, kuriuos veikdama ji galėtų atsikratyti šio negalavimo. Reikiamas vietas trumpam užverždama gumele, veikdama adatėlėmis, šildydama lašinamu vašku ir žolių smilkalais, A.Plukienė jau po dviejų mėnesių į pasaulį žvelgė sveikomis akimis. Kartais apninkančią migreną A.Plukienė išsigydo per 1,5 – 2,5 valandos, masažuodama vietą aplink nykščio bei rodomojo ir didžiojo pirštų nagą.

  

                                          Pavyko atsikratyti hemorojaus

            Masažuotoja 12 metų dirbanti kaunietė Nina Tomaševska veikdama skaudamus taškus atsikratė sprando, pečių sąnarių ir galvos skausmą. ,,Su džok“ techniką puikiai įvaldžiusi kaunietė ne kartą korėjietiško masažo gudrybes yra taikiusi savo darbe ir pagelbėjusi artimiesiems, draugams, kaimynams ir aplinkiniams.

,,Kartą atsidarius autobuso durims iškrito apalpusi mergina, - pasakojo N. Tomaševska. – per kelias sekundes ją atgaivinau spaudydama ant nykščio nago vidurio bei galo viršūnėles esantį labai skaudų tašką, siunčiantį signalą tiesiai į smegenis “. Savo vyrui Nina padėjo atsikratyti hemorojaus, kuriam gydytojų išrašytos moliūgų aliejaus kapsulės nedavė jokios naudos. Diagnostine lazdele veikiant tam tikrus taškus, vyriškis jau po mėnesio atsikratė šlapimo sutrikimų.

  

                                              Prieš pagijimą – paūmėjimas

            ,,Su džok“ – lengvas, efektyvus ir paprastas metodas atsikratyti negalavimų. Ir vis dėl to minusų šis gydymo būdas taip pat turi pradėję masažuoti rankų ar pėdų taškus, galite sulaukti ligos paūmėjimo.

            ,,Apie tris savaites jaučiau pablogėjimą. Jau ruošiausi kreiptis į gydytojus, tačiau vėlaiu pajutau pagerėjimą“, - prisipažino A.Plukienė.A.Jonuškio teigimu, išsigąsti nereikėtų. Atsiradę ligos paūmėjimai liudija organizmo valymąsi ir gijimo pradžią.

 

     Copyright 2008 Joga.
Visos teisės saugomos