Fermentinės mitybos ir dvasinių praktikų seminaras

„Kurk save ir savo gyvenimą“

Fermentinė mityba

Vasario 3d. 11-17val.

Klaipėda klubas „Dabartis“

Naujoji uosto g. 3

 

11.00. Fermentinių kokteilių su raugintais vaisiais ir žolėmis gamyba, ragavimas.

Meditatyvaus judesio pamokos. Energijos ir dvasios būsenų pajauta ir valdymas judesyje: jogoje, ci-gun‘e, šokyje, masaže, kvėpavime. Muzikos, spalvų ir aromo terapija giliems jausmams ir meditatyvioms būsenom patirti.

13.30. Paskaita „Fermentinės mitybos nauda sveikatai“.

Pietūs: įvairių raugintų daržovių sriuba, juoda duonos rauginimas ir skanavimas (rauginimas pieno rūgščių bakterijų pagrindu), užtepėlė iš raugintų žolių ir sėklų gaminimas ir skanavimas.

Dvasia kvėpavime. Meditatyvus būsenų rebefingas – sąmoningumui ir vidinių pojūčių lavinimui.

Meditatyvių masažų praktikumas. Meditatyvus masažas “Budos pėda“. Atliekamas meditatyvioje būsenoje, sukuriant palaimą pėdose ir mindoma gulintį žmogų. Tai vienas iš labiausiai atpalaiduojančių masažų, šalinantis įtampą kūne ir gerinantis viso kūno kraujotaką ir limfotaką. „Šventų delnų“ meditatyvus masažas – giliems pojūčiams pačiam patirti ir perduoti kitam žmogui.

16.30. Fermentas kepenų funkcijai aktyvinti (gamyba, ragavimas). Raugintas sveikas ir saldus desertas.

Seminaro kaina tik 25 eurai. Porai po 20 eurų. Būtina išankstinė registracija telefonu 867665551, siūsti žinelę su žodeliu dalyvausiu.

 

PASKAITŲ CIKLAS

KLAIPĖDOS TECHNIKOS KOLEGIJA

Bijūnų 10, 139 auditorija

Įėjimas už nuoširdžius paaukojimus

 

 

2017 Lapkričio 10d.

17.00. Paskaita „ Korėjiečių Su džok terapija, kinų U-sin 5 elementų, B.Bolotovo, H.R.Clark natūralios savigydos sistemos. Organų sveikatinimo ir valymo sistemos, fermentai ir vaistažolės. Ši pamoka bus skirta plaučiams (tracheitas, faringitas, dažni peršalimai, plaučių uždegimas, bronchitai, astma, dažni prabudimai naktį, odos ligos); širdžiai ir kraujotakai (širdies funkcijos sutrikimai, širdies permušimai, padidėjęs ir sumažėjęs kraujospūdis, prieširdžių virpėjimas, širdies vožtuvų sutrikimai; rankų šalimas, tirpimas, sklerotiniai pakitimai); krūtims (skausmai, guzeliai, cistos, augliai, mastopatija): užkrūčio liaukai (silpnas imunitetas, autoimuninės ligos).

18.15. Paskaita „Dvasinė psichologija. Dvasios būsenos –­ tai kas keičia ir transformuoja tavo gyvenimą“.

19.00. Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis, dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.

2017 Gruodžio 8d.

17.00. Paskaita „Korėjiečių Su džok terapija, kinų U-sin 5 elementų, B.Bolotovo, H.R.Clark natūralios savigydos sistemos. Skrandžio, kepenų, kasos ir blužnies sveikatinimo ir valymo sistemos, fermentai ir vaistažolės. Ši pamoka bus skirta virškinimo sistemai: skrandžiui (žaizdos, uždegimai, opos, vėžys,  padidėjęs ir sumažėjęs rūgštingumas, refliuksas, stemplė, per didelis ir per mažas apetitas, viršsvoris, maisto alergija, pilvo pūtimas, helicobacter pylori bakterijos, skrandžio vožtuvai (kardialinis prievartis)); kepenims (funkcijos sutrikimai, padidėjimas, pariebėjimas, maisto alergija, kepenų valymas, organizmo detokcikacija, baltmė, cukraus ir cholesterolio reguliavimas); tulžies pūslei (akmenų tirpdymas, riebalų virškinimo gerinimas, kartumas burnoje); kasai (išankstinė kasos uždegimo diagnostika, vėžys, virškinimo fermentų aktyvinimas, viduriavimas, cukrinis diabetas); blužniai (kraujo valymas, uždegimas, padidėjimas, silpnas imunitetas)“. Taip pat susipažinsime su fermentine mityba – tai pagrindas siekiant pagerinti sveikatą, sergant įvairiomis sunkiomis ligomis, įskaitant ir vėžį”.

18.15. Paskaita „Dvasinė psichologija. Psichikos sveikata. Kaip ją sustiprinti“.

19.00. Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis, dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.

2018 Sausio 12d.

17.00.Paskaita „Korėjiečių Su džok terapija, kinų U-sin 5 elementų, B.Bolotovo, H.R.Clark natūralios savigydos sistemos. Storojo ir plonojo žarnyno sveikatinimo ir valymo sistemos, fermentai ir vaistažolės. Ši pamoka bus skirta žarnynui: plonasis žarnynas (dvylikapirštės žarnos uždegimai, žaizdos, opos, duodenoejunalinis vožtuvas, candida infekcija; tuščioji žarna (krono liga, viduriavimas, kraujavimas), klubinė žarna (skausmai, vidurių užkietėjimas, viduriavimas,  ileocekalinis vožtuvas); storasis žarnynas (uždegimai, žaizdos, kišenės, polipai, hemorojus, dirgliosios žarnos sindromas, kolitas, vėžys).

18.15. Paskaita „Meditatyvus kvėpavimas. Naujų savybių lavinimas kvėpavimu. Gyvybinės energijos „pranos“ pajauta kvėpavime. Dvasios būsenų lavinimas kvėpavimo pagalba.

19.00. – 20.00.  „Praktinis užsiėmimas „Dinaminis kvėpavimas. Dvasios būsenų pajauta ir valdymas kvėpavime“.

2018 Vasario 9d.

17.00.Paskaita „Korėjiečių Su džok terapija, kinų U-sin 5 elementų, B.Bolotovo, H.R.Clark natūralios savigydos sistemos. Šlapimo pūslės ir inkstų sveikatinimo ir valymo sistemos, fermentai ir vaistažolės. Ši pamoka bus skirta: inkstams (uždegimas, padidėjimas, inkstų nepakankamumas, smėlio valymas, akmenų tirpdymas, spaudimo reguliavimas, podagros gydymas, blogas skysčių pašalinimas); šlapimo pūslei (uždegimai, šlapimo nelaikymas vyresnio amžiaus žmonėms, vaikų naktinis šlapinimasis, šlapimo išsiskyrimo sutrikimai, smėlis); prostatai (uždegimai, išvešėjimas, vėžys).

18.15. Paskaita praktikumas „Mantra joga – psichikos, emocijų ir dvasios būsenoms lavinimui. Tam tikrų žodžių pasikartojimas, kurie įveda į gilias meditatyvias būsenas”.

19.15. Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis, dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.

2018 Kovo 9d.

19.00. Paskaita „Korėjiečių Su džok terapija, kinų U-sin 5 elementų, B.Bolotovo, H.R.Clark natūralios savigydos sistemos. Stuburo sveikatinimo ir valymo sistemos, fermentai ir vaistažolės. Ši pamoka bus skirta stuburui (radikulitas, stuburo išvarža, diskų susidėvėjimas, druskų kaupimasis, ataugos, stuburo nervų uždegimas, silpnumas kojose, išsetinė sklerozė, neramių kojų sindromas).

18.15. Paskaita „Šeimos dvasia. Vidinių pojūčių lavinimas darnai, sutarimui, meilei, ramybei, konfliktų sprendimui. Atliepio, abipusiškumo dvasios jėga”

19.15. Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis, dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.

2018 balandžio 13d.

17.00. Paskaita „Korėjiečių Su džok terapija, kinų U-sin 5 elementų, B.Bolotovo, H.R.Clark natūralios savigydos sistemos. Sąnarių sveikatinimo ir valymo sistemos, fermentai ir vaistažolės. Ši pamoka bus skirta sąnariams (pečiai, alkūnės, riešai, rankų pirštai, klubai, keliai, čiurnos. Sąnarių uždegimai, artritas, sąnarių nykimas, artrozė, deformacijos, nejudrumas, kaustymas, ataugos).

18.15. Paskaita „Tian Šan astrologija. Gyvybės namai. 12 energijų pajauta. Vidinė valdoma astrologija. Vidiniai žvaigždynai viduje. Sąmoningas energetinis meridianinis žvaigždynų poveikis“.

19.15. Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis, dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.

2018 Gegužės 11d.

17.00. Paskaita „Korėjiečių Su džok terapija, kinų U-sin 5 elementų, B.Bolotovo, H.R.Clark natūralios savigydos sistemos. Endokrininės sistemos sveikatinimo ir valymo sistemos, fermentai ir vaistažolės. Ši pamoka bus skirta endokrininei sistemai: hipofizei (hormonų veiklos reguliavimas, adenoma, mažas ūgis), skydliaukei (cistos, mazgeliai, sumažėjusi ir padidėjusi funkcija, per mažas ar per didelis svoris, sklerotiniai pokyčiai); užkrūčio liaukai (imunitetas, nerimas, autoimuninės ligos); antinksčiams (nepakankamumas, išsekimas, per didelis ar per mažas kūno odos plaukuotumas, klimakterinis periodas); kiaušidėms (cistos, uždegimai, nevaisingumas); kiaušinėliams (skausmas, uždegimas, nevaisingumas).

18.15. Paskaita „Tian Šan astrologija (tęsinys). Tavo dvasios būsenos ir spalvos. Energijų dvasia. Energijų ir dvasios ratas”.

18.15. Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis, dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.

2018 birželio 8d.

17.00. Paskaita „Korėjiečių Su džok terapija, kinų U-sin 5 elementų, B.Bolotovo, H.R.Clark natūralios savigydos sistemos. Limfinės sistemos sveikatinimo ir valymo sistemos, fermentai, vaistažolės. Ši pamoka bus skirta limfinei sistemai: smegenų limfinės gyslos (silpnaprotystė, smegenų augliai, alzhaimeris, psichinės ligos, epilepsija), veido limfa (adenoidai, nosies polypai, angina, veido spuogeliai, akių ir ausų uždegimai, cistos ir pūliniai žandikaulyje); kaklo limfa (skausmai, uždegimai, balso stygos, pakaušio skausmai); krūtinės limfa (krūtų, plaučių ir bronchų limfos sutrikimai); pilvo limfa (kirkšnų, dubens, juosmens ir pilvo organų limfos sutrikimai); rankų limfa (rankų limfos sutrikimai); kojų limfa (kojų limfos sutrikimai).

18.15. Paskaita „Visatikių pamokos. Šventraščių studijos. Naujo II intelekto gimimas. Dvasinio intelekto gimimas. Išminties paieškos. Kelias link prašviesėjimo. Pasaulio šventraščių būsenos.

19.15. Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis, dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.

 

Meridianinės  būsenų jogos, ci-gun, meditatyvaus kvėpavimo,

rebefingo, meditacijų, masažų praktiniai užsiėmimai

Žvejų gt.12

Įėjimas pro gintaro parduotuvę „Autentika“ laiptais aukštyn ir į III aukštą

Užsiėmimai vyksta antradieniais

Užsiėmimo kaina 8 eurai


*Lapkričio 14d., Gruodžio 12d., Sausio 23d., Vasario 20d., Kovo 20d., Balandžio 17d.


Tian Šan praktinė astrologija. 12 energijų darnos ratas. Energijos ir dvasios būsenų pojūčių pajauta ir valdymas įvairiose praktikose. Meridianinė būsenų joga, ci-gun, būsenų kvėpavimas, statinės ir dinaminės meditacijos, meditatyvūs šokiai, būsenų masažai. Meridianinių taškų veikimas. Vidaus organų treniruotė.  Muzikos, spalvų, aromo terapija – meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Įvairių praktikų derinimas padeda giliau pasinerti į vidinius pojūčius ir lavina meditatyvumą. Užsiėmimo trukmė apie 2.5val.


*Lapkričio 21d., Gruodžio 19d., Sausio 30d., Vasario 27d., Kovo 27d., Balandžio 24d.


Gilaus atsipalaidavimo, pasinėrimo, joga nidra praktikos. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Užsiėmimo trukmė apie 30min.

Jan energijų ir būsenų praktikos.. Meridianinė būsenų joga, ci-gun, būsenų kvėpavimas, statinės ir dinaminės meditacijos, energinis jan masažas. Muzikos, spalvų, aromo terapija – jan meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Užsiėmimo trukmė apie 45min.

Būsenų rebefingas (1val.15min).

*Lapkričio 28d., Sausio 9d., Vasario6d., Kovo 6d., Balandžio 3d., Gegužės 1d.


Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Užsiėmimo trukmė apie 30min.

Jan energijų ir būsenų praktikos.. Meridianinė būsenų joga, ci-gun, būsenų kvėpavimas, statinės ir dinaminės meditacijos, energinis jan masažas. Muzikos, spalvų, aromo terapija – jan meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Užsiėmimo trukmė apie 45min.

Meditatyvių masažų praktikumas. Meditatyvus masažas “Budos pėda“. Atliekamas meditatyvioje būsenoje, sukuriant palaimą pėdose  ir mindoma gulintį žmogų. Tai vienas iš labiausiai atpalaiduojančių masažų, šalinantis įtampą kūne ir gerinantis viso kūno kraujotaką ir limfotaką. „Šventų delnų“  meditatyvus masažas –giliems pojūčiams pačiam patirti ir perduoti kitam žmogui.


*Gruodžio 5d., Sausio16d.,Vasario 13d., Kovo 13d., Balandžio 10d., Gegužės 8d.


Gilaus atsipalaidavimo, pasinėrimo, joga nidra praktikos. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Užsiėmimo trukmė apie 30min.

Jan energijų ir būsenų praktikos.. Jan būsenų joga, ci-gun, jan kvėpavimas, jan statinės ir dinaminės meditacijos, energinis jan masažas. Muzikos, spalvų, aromo terapija – jan meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Užsiėmimo trukmė apie 60min.

In energijų ir būsenų praktikos.. Švelnumo, meilės, palaimos, ramybės joga, ci-gun, kvėpavimas, meditacijos, masažai. Muzikos, spalvų, aromo terapija – in meditatyvių būsenų išgyvenimui, skirtingų energijų ir dvasios pajautai. Užsiėmimo trukmė apie 45min.

Platesni užsiėmimų aprašymai

Tian Šan praktinė astrologija. 12 energijų darnos ratas. Meridianų energijos ir būsenų savidiagnostika. Energijos ir dvasios būsenų darnos ratas. Kokių energijų ir dvasios būsenų pojūčių trūksta mano gyvenimo darnai. Mūsų kūne yra 12 energijų, kurias kinai senovėje pavadino meridianais. Yra 12 zodiako ženklų ir 12 meridianų. Meridianai tai šventos srovės, kurios teka mūsų kūne. Aktyvinant meridianų sroves mes galime išgyventi gilius, meditatyvius dvasios būsenų pojūčius. Kadangi yra 12 meridianų, tai kiekvieno meridiano dvasios būsenų pojūčiai yra skirtingi. Kiekvienas meridianas lavinant skleidžia vis kitokią dvasios būsenų potyrį. Šiuo nauju jausmu, meditatyviai ir su palaima, galima užpildyti visą savo kūną. Dvasia ir energija tampa kaip instrumentas. Praktikuodami dvasios būsenų jogą, ci-gun‘ą, meditacijas, kvėpavimą, šokį, darydami masažą, galite sąmoningai išgyventi įvairius dvasios būsenų atspalvius. Praktikos vyks šviečiant įvairių spalvų stendui, skambant meditatyviai muzikai ir kvėpuojant įvairiais eteriniais aliejais. Muzikiniai kūriniai, spalvų gama, eterinių aliejų aromatas turi vienas kitam neprieštarauti, bei sukurti vieningą potyrių gamą, kad žmogus išgyventų gilias meditatyvias būsenas.

Meridianinių taškų veikimas. Emocinis, dvasinis, energetinis, fiziologinis taškų poveikis. Vidaus organų funkcijos reguliavimas meridianiniais taškais.

Vidaus organų treniruotė. „Či“ gyvybinės energijos ir dvasios būsenų pajauta ir valdymas vidaus organuose. Sąmoningas vidaus organų sveikatinimas, gyvybinės energijos ir dvasios būsenų pagalba.

Atliepio lavinimas. Išorinio II kūno lavinimas. Dvasios pojūčių lavinimas ryšiui su aplinka atkurti.

Dvasios būsenų rebefingas. Kvėpavimo praktikumas. Meditatyvus kvėpavimas. Dėmesingumas ir dvasios būsenų išgyvenimas kvėpavime mus įveda į meditacinę būseną.  Meditacija – tai tiltas į mūsų dvasią. Meditatyviai kvėpuojant galima išgyventi įvairias būsenas: stebėjimą, buvimą, skaidrą, šviesą, lengvumą,  laimę, skrydį, meilę, pasitikėjimą, jėgą, gerumą, ramybę, palaimą, ir t.t. Būsenų rebefinge išgyvenate begalę dvasios būsenų potyrių. Taip kvėpavimu plečiame savo dvasios pojūčių skalę. Gilūs potyriai keičia mūsų požiūrį, elgesį ir mūsų gyvenimą.

Meditatyvios praktikos. Gilaus atsipaidavimo praktikos ir dvasinė savikūra. Menas atsipalaiduoti ir atstatyti jėgas. Meditatyvus poilsis dvasiniuose pojūčiuose. Ištrink neigiamas emocijas ir jas transformuok į asmeninį augimą. Elgesio programų keitimas dvasiniam augimui, darnai.


Psichikos, šviesių emocijų ir meditatyvumo lavinimui

Muzikos terapija. Susipažinsite su pagrindiniais muzikos terapijos principais, kaip parinkti muziką meditacijai. Kaip parinkti muziką, kad ji gydytų ir praplėstų žmogaus charakterį ir dvasią. Muzika atleidimui, atsipalaidavimui, meilei, ramybei, švelnumui, skrydžiui, šviesai, džiaugsmui, laimei ir kitoms būsenoms patirti, nusineš jus į nuostabų skambantį būsenų pasaulį.

Spalvų terapija. Spalvų dvasia. Mokysimės pajausti spalvas, pasinerti į jas, tapti spalvomis ir pajausti jų skleidžiamą dvasią.

Aromoterapija - psichikos ir šviesių emocijų ir meditatyvumo lavinimui. Įvairių eterinių aliejų skleidžiama dvasia. Skirtingų eterinių aliejų poveikis gielsniems jausmams.

Arūnas Jonuškis Klaipėdos klubo „Kelias į save“ vadovas nuo 1992 m. Joga, cigun‘u, meditacijomis pradėjo domėtis nuo 1980 metų. Dvasios būsenų jogą, ci-gun‘ą, statines ir dinamines meditacijas, masažus, kvėpavimo praktikas veda nuo 1992m.


 

     Copyright 2008 Joga.
Visos teisės saugomos