Kūno ir dvasios sveikatai:

Su džok, joga, ci-gun, kvėpavimo praktikos

Šiaulių Jovaro mokykloje (Vytauto g. 132)

2017 rugsėjo 30

10.00. Praktinis užsiėmimas „Meditatyvi dvasios būsenų joga, ci-gun‘as, kvėpavimas, meditacijos“. Turėti patogius rūbus ir patiesaliuką.

11.30.  Paskaita „ Darnos paieškos. Dvasios būsenos asmenybės augimui, gyvenimo pilnatvei, problemų sprendimui“.

12.15. Gilaus atsipalaidavimo praktikos.

13.00. Paskaita „Naujovės su džok terapijoje“.

1 kartą per mėnesį Šiauliuose Arūnas ves paskaitas ir praktinius užsiėmimus.

Įėjimas už nuoširdžius paaukojimus

 

Jau 25 metus Arūnas Jonuškis vadovauja Klaipėdos miesto klubui „Kelias į save“. 7 metus dirbo Palangos sveikatos mpkykloje, 7 metus Klaipėdoje TAUvedė sveikatingumo užsiėmimus. 8 knygų apie su džok terapiją autorius¸ 14 televizijos laidų apie sveikatą dalyvis.

Su džok terapijos pamokos

Pasak Arūno, paprasčiausias, lengviausias ir pigiausias būdas, kuriuo žmonės gali sau padėti pasveikti – su džok , t.y. korėjietiškas taškinis plaštakų ir pėdų masažas. Tereikia žinoti, kur delne yra kokio organo ar kūno dalies taškai. Jei kurio nors organo veikla sutrikusi – jo atitikmens taškai delnuose bus skaudūs. Taip mūsų vidus kalbasi su mūsų išore. Spaudžiant skausmingus taškus, į sergantį organą siunčiamas impulsas, skatinantis sveikti. Žmonių nuostabai, paskaitos metu taškiniu masažu įvairūs skausmai nuimami ar sumažinami per 3-10 minučių. Na, o jei liga įsisenėjusi, masažuoti reikės kantriai ir ilgai – mėnesį, pusmetį, o gal ir metus ar net ilgiau. Tai natūralus savipagalbos ir ligų profilaktikos metodas. Metodas yra absoliučiai saugus, jis negali pakenkti, nes sukurtas ne žmogaus, o motinos gamtos. Jei spausime ne tą tašką, tiesiog nebus jokio efekto.

Su džok terapijos privalumai


Tiksli savidiagnostika: skaudūs taškai delnuose ir pėdose rodo ne tik dabartines jūsų ligas, bet ir silpnąsias jūsų organizmo vietas. Galima greitai ir nepaprastai tiksliai iš delno taškų prasitestuoti vidaus organų, stuburo, sąnarių būklę; hormoninę, limfinę, kraujotakos sistemą. Didelis efektyvumas: savijautos pagerėjimas jaučiamas po minutės ar net kelių. Jeigu ligos įsisenėjusios gali prireikti keletos dienų, savaitės, mėnesio, pusmečio, o kartais metų ar net kelių. Absoliutus nekenksmingumas: šią terapiją sukūrė ne žmogus, o gamta. Žmogus šią terapija tik atvėrė. Jei spausime ne tą tašką, šis metodas bus tiesiog neefektingas.  Metodo unikalumas: galima gydyti bet kurią kūno dalį ar organą. Paprastumas: išmokus vieną kartą naudositės visą likusį gyvenimą. Prieinama kiekvienam žmogui nežiūrint į išsilavinimą. Delnai ir pėdos – mūsų gydytojai, kurie visada su mumis.


Rezultatai


Per daugelį metų Arūnas dar labiau ištobulino su džok terapiją, padarė pats daug naujų atradimų, patvirtindamas tai praktiškai. Arūno praktikoje yra daug atvejų, kuriuos vadina stebuklais ir svarbiausia, kad šiuos rezultatus pasiekė patys žmonės išmokę su džok terapijos. Vilnietė išsigydė daugiau kaip septyniolika metų ją kankinusią odos egzemą. Panevėžietė po pusantrų metų, taškinio su džok savimasažo, išsigydė astmą. Šiauliečiui grėsė apakimas, nes regos nervas pradėjo nykti. Po metų taškų veikimo regos nervas atsistatė ir pagerėjo rega. Šakiuose moteris išsigydė neoperuojamą stuburo išvaržą, nors medikai jai prognozavo invalido vežimėlį. Kaunietė, metus laiko masažavusi taškus, išvengė klubo keitimo operacijos. Moteris iš Pagėgių išvengė kelio sąnario keitimo operacijos. Rimantė iš Kaišiadorių 24 metus vaikščiojusi su lazdele, pradėjo ne tik vaikščioti savarankiškai, bet ir šokti. Tauragiškis eilę metų besiskundžiantis skrandžio skausmais ir virškinimo sutrikimu, jau po keturių mėnesių taškinio savimasažo galėjo viską valgyti. Plungiškė per metus laiko išsigydė cukrinį diabetą. Klaipėdietei po insulto ne tik grižo rega, bet ir pradėjo kalbėti ir vaikščioti. Kėdainiškiui pavyko išgelbėti savo koją nuo pėdos amputacijos su džok terapijos pagalba. Unikalius su džok terapijos pasveikimo atvejus galėjote matyti įvairiose televizijos laidose su Arūnu Jonuškiu.


Gilesnė pagalba sau

Dar geresni rezultatai pasiekiami, kai žmogus besigydydamas taškiniu su džok terapijos metodu, šalia užsiima savo dvasiniu vidiniu pasauliu. Labai svarbu išmokti stresą, įtampą, nerimą, neigiamas emocijas transformuoti gyvenimo naudai. Meditatyvios dvasinės praktikos padeda išmokti ištrinti blogus prisiminimus, emocijas ir lavinti šviesias dvasios. Tada žmogus ieško sprendimų darnai atstatyti. Lavindami įvairias šviesias dvasios būsenas, galime jas ipinti į savo kasdienybę. Taip pas žmogų ateina dvasinis kūrybingumas. Tada mokiniesi dvasią ipinti į kvėpavimą, į judesį,  į savo kasdienybę. Dvasia pradeda rodyti žmogui kelią. Kuo gilesnes žmogaus dvasios būsenos - meilė, ramybė, tikėjimas, nuoširdumas, atleidimas, šviesumas, žavėjimasis, neteisimas – tuo žmogus laimingesnis. Kuo žmogus daugiau išlavina dvasios būsenų – tuo plačiau mato gyvenimą. Be gilių dvasios būsenų išminties nėra. O išmintis – tai būti laimingu, mylinčiu, kuriančiu, šviesiu, atviru... Gyvenimas tampa ne kuo kitu, o mokykla, kurioje mokomės plačiau atverti dvasios vartus.

     Copyright 2008 Joga.
Visos teisės saugomos