PASKAITŲ CIKLAS

 

VILNIUS 2017 SAUSIO 20-22 DIENOMIS

Žemynos gimnazijoje, aktų salėje Čiobiškio 16

 

 

 

Sausio 20d. 17.00. Paskaita: “Budimas. Dvasinių transformacinių pojūčių lavinimas gyvenimo naudai, darnai, dvasinės, kuriančios asmenybės lavinimui”.

 

18.00. Meditatyvios praktikos dvasios būsenų spektro plėtimui ir lavinimui su spalvų ir muzikos terapija.

 

18.30. Paskaita: „Paprasta ir efektyvi su džok terapija. Greita ir tiksli diagnostika iš delno. Skausmų malšinimas taškais delne.  Šioje paskaitoje sužinosite kaip delno taškų pagalba pagerinti klausą, regą, galvos, kaklo kraujotaką, širdies, plaučių, skydliaukės hormonų veiklą, pagerinti miego kokybę, ir kaip išsigydyti migreną, slogą, sinusitą”.

 

 

 

Sausio 21d. 13.00. Paskaita- praktikumas: "Meditatyvus kvėpavimas. Dvasia kvėpavime. Emocijų valdymas kvėpavimo pagalba.”.

 

14.30. Paskaita: „Paprasta ir efektyvi su džok terapija. Korėjiečių ir kinų taškinio masažo pamokos virškinimui gerinti ir naujausi Arūno Jonuškio su džok terapijos atradimai. Paskaitos metu sužinosime kaip taškiniu masažu išsigydyti refliuksą, pagerinti skrandžio, kepenų, tulžies pūslės, kasos, dvylikapirštės žarnos, žarnyno veiklą. Taip pat susipažinsime su fermentine mityba – tai pagrindas siekiant pagerinti sveikatą, sergant įvairiomis sunkiomis ligomis, įskaitant ir vėžį”.

 

 

 

Sausio 22d. 10.00. Praktinis užsiėmimas: “Gyvybinės energijos ir dvasios būsenų pajauta ir valdymas jogoje, ci-gun‘e, masaže, meditacijoje, šokyje skambant meditatyvinei muzikai ir šviečiant spalvų stendui“.

 

11.30. Paskaita „Šeimos dvasia.. Dvasinių pojūčių lavinimas darnai. Problemų sprendimas – naujų dvasios pojūčių lavinime. „Rato stipinų“ principas dvasios pojūčių atsiskleidimui.

 

Paskaita: „Paprasta ir efektyvi su džok terapija. Ši pamoka skirta stuburui, sąnariams. Stuburo skausmų ir stuburo įšvaržų gydymas. Sąnarių skausmų ir uždegimų mažinimas. Nudilusių sąnarių atstatymas”.

 

Įėjimas už nuoširdžius paaukojimus.

 

 

 

.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Copyright 2008 Joga.
Visos teisės saugomos