Vasaros stovykla 2014 m.

Giruliuose prie jūros

Rugpjūčio 3-10 dienomis


Renkamės rugpjūčio 3d. sekmadienį, įsikūrimas nameliuose

 


Rugpjūčio 3 ir 4 diena išsivalymo dienos, sulčių dienos.


Rugpjūčio 3diena 16.00. Šventinis stovyklos atidarymas.


16.00. Paskaita: "Dvasia praktikose ir kasdienybėjė. Meditatyvumo gilėjimas.
Dvasinis krikštas, dvasinis palaiminimas, dvasinis budimas. Galutinis išsilaisvinimas -  dvasinė laisvė."

17.00. - 20.30. Energijos ir meditatyvaus judesio, šokio pamokos. Kūno, energijos ir dvasios šokis. Dvasinės gilumos išgyvenimas - transinės būsenos. 

Kokybinio energetinio būsenų kvėpavimo sesijos. Energijos ir būsenų pajauta ir kaita kvėpavime.Gilių būsenų išgyvenimas kvėpavimo pagalba.

Vakarinė meilės ir palaimos joga ir ci-gun'as. Vakarinių minkštų būsenų pajauta ir valdymas judesyje.

Pasinėrimo praktikos: vidinio pasaulio pojūčių lavinimas, meditatyvus savimasažas, atsipalaidavimo, atleidimo, meilės, ramybės, priėmimo praktikos.

Vakariniai In masažai: budos pėda, dvasinis užglostymas.


Stovyklos programa nuo pirmadienio rugpjūčio 4 dienos


8.00.  Rytinės praktikos: rytinė cigun'inė jan joga, ci-gun'as, masažai, rytinės meditacijos, kvėpavimas, šamaninės praktikos, išorinio antro kūno pajauta, kontepliacijos praktikos, pasinėrimas į gamtos stichijas. Praplėsime dvasią ir pasinersime į gamtą, apsikabinsime medį, paglostysime žolę, paganysime debesis ir jūros bangą. Rytinis Jan tonizuojantis energinis masažas, dinaminės meditacijos. Maudynės jūroje.

10.00. Pusryčiai.
Laisvas laikas, saulės vonios, jūrų vėjo glamonės.:)
13.00. Pietūs

13.30.–16.00. Praktinis seminarai su konsteliacija. Veda Kazimieras Daugėla. Pirmadienis "Šeimos santykiai". Antradienis "Apie ką sielai ir šeimai kalba liga ir simptomai"

Meno terapijos užsiėmimai (trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį). Veda Rasuolė :).

16.30. – Pietūs.

17.00. 18.00. Vidinių paskaitų temos:

Rugpjūčio 4d. "Samoningumo versmės, vidinio mokytojo paieškos. Pradžia – nuo savęs. Susitikimas su savimi. Savęs priėmimas. Pajautos, vidinio įsiklausymo, vidinio pamatymo, dvasinio budimo kelias."

Rugpjūčio 5d. "Energinis, dvasinis visumos ratas. Kokios būsenos mane valdo? Kame užstrigau? Kaip sau padėti? Naujų savybių lavinimas.Vidinių programų keitimas būsenų pagalba."

Rugpjūčio 6d. "Meilės Dao. Dvasiniai traukos dėsniai."

Rugpjūčio 7d. "Intelekto pinklės. Destrukcinis ir išlaisvinantis intelektas. Ego. Įliuzijų burbulai. Diktatoriaus nuvertimas. Intelekto brandos etapai."

Rugpjūčio 8d. "Streso mažinimas - intelekto įtakos mažinimas ir dvasinių būsenų plėtimas. Kaip mes sukuriame stresus sau iš anksto."

18.00. – 21.00. Energijos ir meditatyvaus judesio, šokio pamokos. Kūno, energijos ir dvasios šokis. Kokybinio energetinio būsenų kvėpavimo sesijos. Energijos ir būsenų pajauta ir kaita kvėpavime. Gilių būsenų išgyvenimas kvėpavimo pagalba. Garsų joga. Garsų būsenų rezonansas.Vakarinė meilės ir palaimos joga ir ci-gun'as. Pasinėrimo praktikos: vidinio pasaulio pojūčių lavinimas, meditatyvus savimasažas, atsipalaidavimo, atleidimo, meilės, ramybės, priėmimo praktikos. Vakariniai In masažai: budos pėda, stuburo korekcija, gydymas delnų energija, bekontaktinis masažas, dvasinis užglostymas. Mantrų, lietuviškų dainų vakarai. (Praktikos pasirinktinai pagal situaciją).


21.30. – Vakarinė arbata


Saulės palydos.


Stovykloje planuojami etnokultūriniai vakarai, leidžantys giliau pajusti savo šaknis, liaudiškos dvasinės vakaronės.

Išleistuvės Vinetu kaime (prie Kretingalės).Bėgiosime po žarijas, eisime per vinis, Indėniška pirtelė, maudynės Danės upės ištakose.


Stovyklos užsiėmimai vyks Girulių „Žuvėdros stovykloje“( prie jūros) .
Apgyvendinimas nameliuose ( po 3, po 4 žmones). Maistas vegetarinis. Viso seminaro kaina700 lt, mokantiems atskirai už parą,  kaina – 110lt (užsiėmimai,  maistas, nakvynė) Atv
ažiavusioms poroms taikoma nuolaida – 75lt paros kaina antrai pusei.

Atvažiuojantiems į vienetinius užsiėmimus: rytinio užsiėmimo kaina 30lt, dieninio - 25lt, vakarinio - 40lt. Vienos dienos uzsiėmimų kaina 75 lt, visų dienų užsiėmimų kaina 420lt (be maitinimo ir nakvynės). Šeimai antrai pusei užsiėmimų praktikoms 50 proc. nuolaida.
Pasiimti galite patalynei užvalkalus, galima ir vietoje išsinuomoti, kaina -10 lt.Galite atvykti su vaikais, kainuos jiems tik maistas ir nakvynė.


Kad kelionė būtų pigesnė atsiųsiu jums bendrakelaivių tel.nr. iš to pačio miesto. Pavešite vieni kitus pasidalinę kelionės išlaidas.

 

Registruotis iš anksto
Tel +37067665551     Copyright 2008 Joga.
Visos teisės saugomos