DIAGNOSTINĖ LAZDELĖ

 

 

Šis masažuoklis yra skirtas taškų ieškojimui, bei jų stimuliavimui. Su džok principas – spaudžiant, masažuojant skaudžius taškus, elektromagnetinė banga siunčiama į atitinkamą kūno dalį ar organą. Taip įsijungia organizmo savireguliacijos mechanizmas, vyksta harmonizacijos ir  regeneracijos procesai. Atkreipkite dėmesį, kad lazdelė turi du galus – vienas šiek tiek storesnis, kitas – šiek tiek plonesnis. Storesniu galu ieškokite skaudžių taškų pačiame delne arba pėdoje, o plonesniu galiuku ieškokite taškų – pirštuose, pirštų galiukuose.

Ši lazdelė turi skirtumų nuo kitu su džok naudojamų lazdeliu, nes turi daugiau funkcijų, kadangi yra pagaminta iš susuktos vielos, todėl ja labai patogu naudotis, kai reikia masažuoti( pakreipus šonu) kraujotakos atitikmenų taškus, pvz.kai sutrikusi akių, ausų,galvos kraujotaka. Masažuoti galima kiekvieną pirštą, galima masažuoti visą delną. Suraskite skaudų tašką ir masažuokite jį – įspaudę sukdami ratu arba tiesiog spaudykite pulsuojamais judesiais.

Masažas turi būti intensyvus,kad į pažeistą kūno vietą patektų reikiamas kiekis gydomųjų bangų.Masažuojant skausmas taške greitai mažėja ir vietoj jo atsiranda šilumos pojūtis, taip pat gerėja ir savijauta.

Priminimas – nemasažuokite širdį atitinkančius taškus  ilgai. Geriau po porą minučių kas kelias valandas. Galvos taškų taip pat nemasažuokite pradžioje ilgiau kaip 10 minučių. Kai kuriais atvejais net vienkartinio masažo diagnostine lazdele pakanka, kd pagerėtų savijauta.

 

kaina - 7 eurai

 

Masažuoklis " Klaustukas"

 

Tai universalus masažuoklis, turintis daug funkcijų. Jis tinka ieškoti taškus bei juos stimuliuoti. Jo galiukas šiek tiek storesnis nei diagnostinės lazdelės, todėl labai tinka masažuoti taškus, kurie apima didesne zoną -  pvz.kiaušidžių, prostatos, šlapimo pūslės, tulžies pūslės, žarnyno ir kitus delnuose ir pėduose esančius vidaus organus atitinkančius taškus.

Su lenktu galu  - statmenai nukreipkite į delną ir stiprokai ptrinkite širdį atitinkančius taškus. Taip suaktyvinsite širdies kraujotaką ir pagerinsite širdies darbą.

Stipriai suspaudę ir paridenę tarp delnų pailgąją dalį - suaktyvinsite viso žarnyno darbą.

Šis masažuoklis puikiai tinka masažuoti plaučių zonos atitikmenis. Su lenkta dalimi uždėję ant plaučius atitinkančių taškų, prispauskite masažuoklį su kita ranka ir  stiprokai pulsuojančiais judesiais spusčiokite. Galite masažuoti nuo poros minučiu ir po truputį ilginti laiką, kol palaipsniui pasieksite sveikatos pagerėjimo.

 

kaina - 8eurai

SU DŽOK ŽIEDELIS

 

Su džok masažinio žiedelio pagalba mes galime visam kūnui suteikti stimuliuojantį poveikį. Užtenka kelių minučių masažo žiedeliu, kad musų stuburas taip pat sustiprėtų. Vykdami į kelionę neužmirškit pasiimt stebuklingojo žiedelio. Masažuodami  pirštus, pagerinsite kraujotaką galūnėse, padėsite sau jei nutirpo kaklas ar apsunko galva.

Pastebėta, kad  masažas su džok žiedeliu turi raminantį poveikį – ypač vyresnio amžiaus žmonėms. O tuo tarpu jaunesni pastebi žiedelio tonizuojantį poveikį. Nemažai atvejų – kai po masažo šiuo elastiniu žiedeliu nustodavo  šalti rankos bei pėdos.

Žiedą reikia užsimauti ant piršto ir spaudžant reikia ritinėti tol, kol atsiras šilumos pojūtis ir pirštas paraus. Tai rodo, jog pagerėjo piršto kraujo apytaka. Tas pats įvyks ir kūno dalyse bei galūnėse, kurias atitinka šis pirštas. Nemasažuokite labai ilgai, jei jūsų oda labai jautri, nes gali atsirasti pūslių.

Pastaba: žiedo negalima ilgam, be judesio palikti ant piršto, kad jis neužspaustų kraujagyslių.

 

kaina - 2eurai

TONIZUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽUOKLIS

 

Šiuo unikaliu masažuokliu galima masažuoti visą kūną (rankas, pilvą, sprandą, nugarą, sąnarius, kojas, sėdmenis, pagurklį, pirštus, veidą, delnus). Pastebėtas stiprus tonizuojantis poveikis, todėl šiuo masažuokliu geriausiai save budinti ryte. Trinama intensyviai, kol oda lengvai paraus. Po masažo turi būti jaučiama maloni šiluma odos paviršiuje. Masažuolis ypač efektyvus celiulito profilaktikai. Kasdien masažuojant celiulito pažeistas kūno vietas oda tampa stangresnė, lygesnė, gyvybingesnė. Masažuojant visą kūną, gerėja kraujotaka, greitėja medžiagų apykaita, o tai sąlygoja kūno masės mažėjimą. Masažuojant kūną, daugiau dėmesio reikia skirti probleminėms kūno vietoms.

Masažuokite: jei užspaustas kaklas, ataugos kakle,  masažuokliu masažuokite sprandą kelias minutes. Jei kamuoja  migrena, sprandą masažuokite kas pusvalandį po kelias minutes. Dažnai jau po 2-3 val. migrena pradeda slopti.

Masažuokite rankas: jei šąla, tirpsta, skauda pečiai, alkūnės, riešai. Pagal  Korėjos  onnuri mediciną, rankose yra vidaus organų, stuburo taškai, zonos Šias zonas ištrinkite masažuokliu. Jei norite gerų rezultatų, masažą atlikite kasdien, net kelis kartus per dieną.

Masažuokite kojas: jei sutrikusi kraujotaka, skauda keliai, klubai. Kojose taip pat  yra vidaus organų atitikmenys .

Rankų ir kojų masažas harmonizuojamai veikia vidaus organų darbą.      Masažuokite nugarą; geriau, kad jums masažuotų kitas žmogus. Patys masažuodami stuburo atititkmenis pirštuose rankose kojose ausyse pagerinsite stuburo funkcijas.

Su džok terapija masažuoklio kampučiu, išlenktąja dalimi, masažuokite organų atitikmenis delnuose po  kelias minutes, kelis kartus per dieną.

Su džok pirštų terapija: masažuodami pirštus pagerinsite visų organų funkcijas (kelis kartus per dieną, po kelias minutes).

Masažuokite ausis ausų masažas ypač efektyvus, kai girdimas ūžimas, cypimas ausyse. Stuburo taškus masažuokite palei patį ausies kraštelį.

 

ĮSPĖJIMAI:

-Įsitikinkite ar nealergizuoja masažuoklio metalas, nes retais atvejais pasitaiko alerginių reakcijų.

-Esant venų išsiplėtimui kojose, masažuoti tas  vietas daug  švelniau, po truputį ilginant laiką.

 

kaina - 9eurai

 

Diagnostinė lazdelė su voleliu


Šis masažuoklis yra skirtas taškų ieškojimui, bei jų stimuliavimui.

 

kaina 8 eurai


Nefritiniai masažuokliai


Šis masažuoklis pagamintas iš nefritinio akmens. turi daug aštrių kampučių. Su juo labai patogu masažuoti pirštų galiukus. masažuojant pirštų galiukus - gerėja galvos kraujotaka, stiprėja plaukai. Apvalus nefritas labiau tiks masažuoti plaučių ir širdies taškus. Pailgas nefritas daugiau skirtas masažuoti delne išsidėsčiusius vidaus organus atitinkančius taškus.

Ypač gerai su juo masažuoti sąnarių atitikmenis. Pavyzdžiui esant tam tikroms traumoms, kaip kelio menisko plyšimai arba esant artrozėms, masažuoti taškus reikia ilgai. Nefritinis masažuoklis čia labiausiai tiks.

 

kaina - 6 eurai

 


Su džok – gamtos dovanotas gydytojas" I dalis skirta galvai ir kaklui. Šioje dalyje rasite, kaip su džok taškiniu masažu pagerinti imunitetą, galvos kraujotaką, atmintį, plaukų augimą, regą, klausą, miegą, skydliaukės, kaklo limfos būklę. Taip pat sužinosite, kaip sumažinti galvos, ausų, akių, kaklo, migrenos skausmus.

 

kaina -9 eurai

„Su džok – gamtos dovanotas gydytojas" II dalis skirta krūtinės ir pilvo srities organų gydymui su džok taškiniu masažu. Šioje dalyje rasite, kaip su džok taškiniu masažu pagerinti krūtų, širdies, plaučių, virškinimo (kasos, skrandžio, kepenų, tulžies pūslės) ir šalinimo (inkstų, žarnyno, šlapimo pūslės) sistemų funkcijas.

 

kaina - 9 eurai

„Su džok – gamtos dovanotas gydytojas" III dalis skirta stuburo (radikulitų, stuburo išvaržų, traumų, osteochondrozės) profilaktikai ir gydymui su džok taškiniu masažu ir Onnuri terapija.


kaina - 8 eurai

„Su džok – gamtos dovanotas gydytojas" IV dalis skirta sąnarių gydymui ir profilaktikai su džok taškiniu masažu.

 

kaina - 10 eurų

„Su džok – gamtos dovanotas gydytojas" V dalis skirta endokrininės sistemos diagnostikai, gydymui ir profilaktikai su džok taškiniu masažu.

 

kaina - 8 eurai


Dėl instrumentu naudojimo bei įsigyjimo kreiptis tel.

+37067665551 arba

el.p. vytaute168@gmail.com

 

     Copyright 2008 Joga.
Visos teisės saugomos